Haagise LED-ekraan on infokandja, mis muudab teie ettevõtte kaugelt nähtavaks.

Kokkupandav teisaldatav ekraan 5m x 3m P8 FullHD on mobiilne ja kiiresti paigaldatav. Reguleeritav kõrgus kuni 5m.
Võimaldab esitada videosid nii otse eetris kui ka salvestatud kujul.
Renditav.

LED-ekraanide rent

Millal toimub massimüük? Just enne pühi, näiteks enne jõule või musta reedet. Kõik üritavad kingitusi osta ja lähedasi rõõmustada. Oleks rumal jätta kasutamata võimalust müüa võimalikult palju tooteid või osutada oma teenuseid potentsiaalsetele ostjatele.

Ajaga sammu pidavad ettevõtjad mõistavad, et ergas, dünaamiline reklaam köidab klientide tähelepanu ja õhutab huvi ettevõte vastu. Nad rendivad meie ettevõttes päevaks või isegi nädalaks LED-ekraane, et saada möödujatele nende tootele või teenusele. On tõestatud, et ere multimeediareklaam köidab 82% rohkem tähelepanu kui tavaline staatiline.

Samuti soovitame rentida meilt LED-ekraani, millel kuvatakse näiteks jõulusoodustusi ja tutvustusi, ning osuti teie poodi või kaubanduskeskusesse. See suurendab potentsiaalsete klientide voogu teie suunas ja sellest tulenevalt ka müüki. Ärge jääge konkurentidest maha, olge trendis ja ärge jätke kasutamata võimalust pühade ajal müüki suurendada.

Helistage LED reklaami. Kõik on palju lihtsam kui arvate. Meie töötajad paigaldavad helge ja kvaliteetse ekraani, mis aitab möödujaid ja möödasõitjaid teie poodi suunata.

Kas soovite, et kõik teie sündmus jääks pikaks ajaks meelde?

Laenutage LED reklaamis erksaid ja kvaliteetseid LED-ekraane.

Nendega ei näe teie üritus kindlasti igav. LED-ekraanide abil saate demonstreerida vajalikke pilte ja videomaterjale erksavärvilisena, küllastunud suure eraldusvõime ja suurusega.

Meie LED-ekraanide kvaliteet tagab terade ja visuaalset pilti rikkuvate ilmingute puudumisе. Ekraanides kasutatavad uusima põlvkonna tänapäevased dioodid on nii kvaliteetsed, et sissetulevad valguskiired ei mõjuta pildikvaliteeti.

Laenutame LED-ekraane mitmesugusteks ürituste läbiviimiseks.

Tavaliselt on need:

  • pühad;
  • kontserdid;
  • esitlused;
  • konverentsid.

Pakume LED-ekraanide rentimist lavadele paigaldamiseks, mitte ainult tänavatele, areenidele ja staadionitele, vaid ka siseruumidesse. Sõltumata asukohast võite olla kindel meie seadmete kvaliteedis ja ohutuses.

Millal renditakse LED-ekraane

Varem kirjeldati selliste seadmete jõulupühadel paigaldamise eelist kaupluste ja kaubanduskeskuste ees, et keskenduda teie kaupadele või teenustele, tutvustustele ja allahindlustele.

Kuid see pole ainus viis LED-ekraanide rentimiseks.

Reeglina kasutatakse seda teenust juhtudel, kui on vaja ajutiselt visuaalset sisu demonstreerida spordivõistlustel, konverentsidel ja pidulikel üritustel. LED-ekraani sotamine on sel juhul materiaalselt põhjendamata, kuna LED-ekraani kasutatakse lühikest aega.

Üks võimalustest, kui peate rentima LED-ekraani, on Tallinna külastus oma kontserdiprogrammiga. Nii sate vähendada LED-ekraanide veokulusid. Lisaks päästab see teisest linnast transportimisel kallite seadmete kahjustamise ohtu. On ju nii, et on odavam ja ohutum rentida LED-ekraani Tallinnas ning mitte muretseda, et kontsert võib olla rikutud katkise varustuse tõttu.

Sündmuse jaoks LED-ekraani valimise kriteeriumid

Sõltuvalt sellest, kuhu seadmed paigutatakse, tänavale või siseruumidesse, valime sobivad LED ekraanid.

Välisvarustus on kaitstud keskkonnamõjude eest, heledus võimaldab teil säilitada head nähtavust hoolimata ilmastikutingimustest, olgu tegemist udu või vihmaga.

Siseruumides olevad LED-ekraanid on kompaktsemad ja kergemad. Neid on lihtne kokku panna ja lahti võtta. Teie vaataja näeb selgelt kuvatavat teavet.

Samuti on vaja pöörata tähelepanu LED-ekraani eraldusvõimele, piksli kõrgusele, pildi proportsioonidele, heledusele ja kontrastile. Meie atesteeritud spetsialistid aitavad teid selles. Peate lihtsalt meile helistama ja edastada üksikasjad oma sündmuse kohta.

Meie varustusega läheb teie üritus probleemideta ja kõrgel tasemel ning müügi tase tõuseb märkimisväärselt.

Kui te ikka veel kahtlete, helistage ja räägime teile lähemalt meie LED-ekraanide eelistest.

AADRESS
AVATUD
ÜLDTELEFON
Jätke oma päring

Teie andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele!